Bulgaristan Turistik Vize Başvuru

Bulgaristan İstanbul Vize işlemleri için Vize Merkezi

Telefon: +90 (212) 287 73 33

Bulgaristan Turistik Vize İşlemleri sırasında nelere dikkat edilmeli?

Bulgaristan Vizesi başvurusunda bulunmak isteyenlerin, seyahat tarihlerinden en az 10 gün öncesinden başvurularını gerçekleştirmeleri önerilmektedir. Başvurunuzu gerçekleştirmeden önce vize uzmanlarımızla irtibata geçerek güncel evrak listesini talep ediniz. Sorularınızla ilgili bizleri aramaktan lütfen çekinmeyin. Evraklarınızı bize şahsen, kargoyla veya üçüncü bir kişi aracılığı ile gönderebilirsiniz. Önemle dikkat etmeniz gereken husus evrakların Evrak Listesi’ne sadık kalınarak eksiksiz bir şekilde tarafımıza ulaşmasıdır.

Önemli Notlar

  • Bulgaristan Turistik Vize başvuruları 3 iş gününde sonuçlanmaktadır. 
  • Otel Konfirme Rezervasyonu (Booking vb. sistemler aracılığı ile yapılan rezervasyonlar kabul edilmemektedir), Sağlık Sigortası, danışmanlık, gerekli evrak düzenlemeleri.
  • Başvurunun gerçekleştirilmesi, takibi ve sonucun tarafınıza ulaştırılması, kısaca tüm sürecin yönetimi hizmet bedelimize dahildir. 

Bulgaristan Turistik Vizesi için başvuran kişi Özel aracı ile seyahat edecek ise,

  • Araç Ruhsat fotokopisi
  • Uluslararası Geçerli Araç Sigortası (Yeşil Sigorta- Araç vizesi)
  • Bulgaristan’da araç kullanabilmesi için gerekli olan Uluslararası geçerli ehliyet (Beynelmilel)

Not: Bulgaristan Turistik Vizesi başvuru sahibinin Bulgaristan'a araç ile çıkış için gereken evrakları kurumumuz tarafından sağlanabilmektedir. Tüm Acil Durumlarda 7x24 Temsilcilerimizi arayabilirsiniz. 

 

 

Yükleniyor...
Bizi Arayın