Edirne

  • Anasayfa
  • Şubelerimiz
  • Edirne Vize İşlemleri

Bulgaristan konsolosluk işlemleri için Euroasia GVS’den danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Edirne ve çevre şehirlerde ikamet ediyorsanız başvuru işlemlerinizi vize servisimiz aracılığıyla zahmetsiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bulgaristan vize departman yetkililerimiz alanında oldukça tecrübeli ve bilgilidir. Başvuru işlemleriniz hakkında çağrı merkezlerimizi arayarak bilgi alabilir, şahsen gelmeden başvuru hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bulgaristan kısa süreli c vize başvurularınızı (turistik, ticari, aile ziyaret, transit vb.) konsolosluk binasında şahsen bulunmanıza gerek kalmadan firmamız aracılığıyla yapabilirsiniz. Bulgaristan kısa süreli vize başvuruları için parmak izi uygulaması yoktur. Sizlerden talep etmiş olduğumuz evrakları hazırlayarak ofis adresimize ulaştırmanız halinde işlemlerinizi başlatıyoruz. Zahmetsiz ve kısa sürede işlemlerinizi tamamlamak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşınız.

Bulgaristan Vize İşlemleri Edirne

Başvurularını Edirne ve çevresinden tamamlamak isteyenler iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak başvuruları hakkında bilgi alabilirler. Bizlere ulaştığınızda yetkililerimiz vize türünüze uygun evrak listesi ve vize ücretini sizlere bilgi maili olarak ulaştırmaktadır. Böylece tarafınıza gönderilen bilgi mailini inceleyerek başvurunuz için gerekli evrak listesi ve vize ücreti konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Bulgaristan kısa süreli vize başvurunuzu Euroasia GVS ile 5 adımda tamamlayabilirsiniz;

  1. Seyahat amacınızı belirlemekle işe başlayın. Amacınız sizi doğru vize türünden başvuru yapmaya yönlendirecektir.
  2. Başvuru yapmak istediğiniz vize türüne uygun olarak gerekli evrak listesi ve vize ücret bilgisini yetkililerimizden talep edin. Yetkililerimiz talebinizle birlikte e-postanıza vize evraklarını gönderecektir.
  3. Mailde yer alan bilgiler doğrultusunda hazırlamanız gereken evrakları hazırlayıp ofis adreslerimize kargo ile ulaştırın. Başvuru için şahsen bulunmanıza gerek yoktur.
  4. Bulgaristan departman yetkililerimiz göndermiş olduğunuz evrakları inceleyerek eksik ya da yanlış olup olmadığını kontrol eder ve sizi bu konuda bilgilendirir. Sizlere sunduğumuz hizmet kapsamında zorunlu seyahat sağlık sigortanızı ve ulaşım/konaklama rezervasyonlarınızı yapmakta ve dosyanıza eklemekteyiz.
  5. Gerekli hazırlıklar tamamlandığında başvurunuzu yapmakta ve sonuçlanma süresine kadar takip etmekteyiz. Başvurunuz sonuçlandığında ise çıkan pasaportunuzu ikamet adresinize kargo ile ulaştırmaktayız.

Euroasia GVS ile vize başvurusu yapmak oldukça zahmetsiz ve kolaydır. Gerekli evrakları tarafımıza ulaştırmanız halinde işlemlerinizi hızlı bir şekilde yaparak başvurunuzu tamamlıyoruz. Ancak uzun süreli d vize prosedürleri daha karışık ve farklıdır. D vize başvurularıyla ilgili hazırlık aşamasında sizlere destek olmakta ve randevunuzu almaktayız. Ancak başvuru sahibi hazırladığı dosyasını konsolosluk birimine şahsen sunmalıdır. Bulgaristan vize/konsolosluk işlemleri ile ilgili detaylı bilgiye her zaman temsilcilerimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Bulgaristan Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Yapılan başvurular sonrasında değerlendirme süreci başlar. Bulgaristan vize başvurularını kabul etmeye ve değerlendirmeye yetkili temsilcilikler İstanbul Başkonsolosluğu, Ankara Büyükelçiliği, Edirne Başkonsolosluğu ve Bursa Konsolosluğu’dur. Başvurunuzu hangi temsilcilikten tamamlarsanız değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisi o birime aittir.

Kısa süreli yapılan vize başvuruları yaklaşık 10 iş günü içinde açıklanırken uzun süreli d vize işlemleri daha uzun sürdüğü için yaklaşık 1,5-2 ay sonrasında sonuçlanır. Yabancı uyruklu kişilerin Türkiye’de yapmış oldukları vize başvuruları ise daha uzun bir zaman dilimi içinde açıklanabilir. Dolayısıyla başvuru sahiplerinin işlemlerini belli bir süre öncesinden tamamlaması gerekir. Yaklaşık 15 gün öncesinden başvuru işlemlerinizi başlatmanızı tavsiye ederiz.

Vize servisimiz başvuru değerlendirme ve sonuçlandırma aşamasına karışamaz. Başvurunuz ile ilgili her aşamada destek alabileceğiniz yetkililerimiz, vize sonuçlanma aşamasına müdahale edememektedir. Sonuçlanma süreleri ve verilen karar sadece diplomatik temsilcilerin inisiyatifindedir.

devamını oku

Adres

İstasyon Mah. İstasyon Cad. No: 25 Merkez - Edirne

Telefon/Faks

+90 284 236 76 77

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

bg@eagvs.com
Bizi Arayın