Gaziantep

  • Anasayfa
  • Şubelerimiz
  • Gaziantep Vize İşlemleri

Vize başvurularınızı Euroasia GVS ile sıkıcı prosedürlerle uğraşmak zorunda kalmadan Gaziantep ve çevresinden tamamlayabilirsiniz. Bulgaristan kısa süreli c vize türleri turistik, ticari, transit aile ziyaret vizesi vb. dir. Kısa süreli vize başvurularınız için şahsen bulunmanıza gerek yoktur. Gerekli evrakları ofis adreslerimize kargo ile ulaştırmanız yeterlidir. Vize servisimiz başvuru işlemleriniz için titiz bir şekilde çalışarak Bulgaristan Konsolosluğunun istediği şekilde başvuruyu hazır hale getirmektedir.

Bulgaristan vizesi prosedürlerini bilmeden işlemleri tamamlamak zor ve bir o kadar yorucudur. Bulgaristan vize departmanımız bu zor süreçle uğraştırmadan sizlere başvuru hizmeti vermektedir. Bulgaristan c vize işlemleri için parmak izi prosedürü uygulanmadığından şahsen gelmenize gerek kalmadan bulunduğunuz şehirden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bulgaristan Vize İşlemleri Gaziantep

Gaziantep’te ikamet eden vatandaşların vize servisimiz aracılığıyla başvuru hizmeti alması mümkündür. Seyahat edeceğiniz amaca uygun vize evrakları konusunda yetkililerimizle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz. Vize türünüze göre temin etmeniz gereken evraklar değişkenlik gösterir. Sunulan evrakların haricinde, başvuru süreci boyunca konsolosluk biriminin sizlerden ek evrak talep edebileceğini de unutmayınız. Talep edilen evrakları temin etmeden önce bu durumu temsilcilerimizle lütfen paylaşınız. Bulgaristan kısa süreli c vize başvuru aşamaları aşağıdaki gibidir;

  • Vize başvurusu yapabilmeniz için öncelikle seyahat amacınız konusunda net olmalısınız.
  • Seyahat amacınızı belirledikten sonra hangi vizeye başvurmanız gerektiğine karar verip o vize türüne ait evrak listesi ve vize ücretini yetkililerimizden talep edebilirsiniz.
  • Yetkililerimiz ücretsiz olarak tarafınıza vize evrakları ve ücret bilgisini içeren bir e-posta göndermektedir.
  • Size gönderilen e-postayı inceleyerek yetkililerimizin istediği evrakları hazırlamalı ve kargo ile ofis adresimize ulaştırmalısınız.
  • Evraklarınız bize ulaştığında gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra başvuru sürecinizi başlatmaktayız.
  • Bulgaristan vize başvuru sorgulama aşamalarını da takip ederek sonuçlandığında sizleri bilgilendirmekte ve çıkan pasaportunuzu bulunduğunuz adrese kargo ile göndermekteyiz.

Bulgaristan Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Eksik olmayan ve doğru evraklarla yapılan kısa süreli c vize başvuruları hemen hemen 10 iş günü içinde sonuçlanırken uzun süreli d vize/oturma izni başvuruları yaklaşık 1,5 ile 2 ay arasında sonuçlanabilir. D vize başvurularını değerlendirme süreci uzun sürmektedir. Ayrıca başvuru sahibinin d vize başvurusu için hazırladığı evrakları şahsen teslim etmesi gerekir. Vize servisimiz randevu alma ve evrak hazırlarken destek olma/bilgi alma konusunda yardımcı olmaktadır.

Bulgaristan vize başvuruları kabul etme, değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisi sadece Türkiye’de bulunan Bulgaristan diplomatik temsilciliklerine aittir. Başvurular hakkında karar verme yetkisi ilgili birimdedir. Yapılan vize başvuruları konsolosluk birimlerinin yoğunluklarına göre daha erken ya da daha geç sonuçlanabilir. Dolayısıyla sonuçlanma süresi için verilen bilgiler kesinlik taşımamaktadır.

Başvurunuz sonuçlandığında çıkan pasaportunuzu bulunduğunuz adrese kargo ile gönderebiliyoruz. İşlemlerinizi Euroasia GVS ile yorulmadan tamamlayabilirsiniz. Seyahat amacınıza uygun olarak belirlediğiniz vize türü ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru işlemlerinizi başlatmak için lütfen iletişim numaralarımızdan bize ulaşınız.

devamını oku

Adres

Gaziantep

Telefon/Faks

+90 342 255 54 35

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

bg@eagvs.com
Bizi Arayın