Ankara

  • Anasayfa
  • Şubelerimiz
  • Ankara Vize İşlemleri

Bulgaristan vizesi başvuru işlemlerinizi Ankara ve çevre şehirlerden vize servisimiz aralığıyla tamamlayabilirsiniz. Euroasia Global Visa Services, uzman Bulgaristan vize departmanı ile müşterine en doğru hizmeti vermek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Amacımız başvuru sahibini hızlı ve en kolay yoldan sonuca ulaştırmak ve onları süreç boyunca karışık/zor prosedürlerden uzak tutmaktır. Başvurunuzu Euroasia GVS ile tamamlamanız halinde seyahatiniz için gerekli olan seyahat sağlık sigortanızı, ulaşım ve konaklama rezervasyonlarınızı sizler adına tamamlamaktayız. 

Kısa süreli vize başvurularınız için konsolosluk binasında şahsen bulunmanıza gerek yoktur. Vize servisimiz sizler adına gerekli tüm prosedürleri yerine getirerek başvurunuzu tamamlar. Seyahat amacına göre vize türüne karar vermeniz, sizlere yönlendirmiş olduğumuz evrak listesindeki belgeleri hazırlamanız ve ofis adresimize kargo ile ulaştırmanız yeterlidir. Bulgaristan kısa süreli vize başvuruları için parmak izi uygulaması bulunmadığı için işlemleri vize servisimiz aracılığla şahsen bulunmadan tamamlayabilirsiniz. Ancak uzun süreli d vize işlemleri, pasaport, liçna karta, pasavan ve vatandaşlık işlemleri için konsolosluk biriminde hazır bulunmalısınız. Kısa süreli vize başvuruları için izlemeniz gereken yol şudur;

  1. Ankara Bulgaristan vize başvurusu için temsilcimiz ile iletişime geçin
  2. Bulgaristan vize yetkililerimizden Ankara Büyükelçiliği'nin talep ettiği güncel evrak listelerini ve ödemeniz gereken vize ücret bilgilerini içeren bilgi maili talep edin. 
  3. Bulgaristan vizesi için gerekli belgeler konusunda yeterince bilgi aldıktan sonra yetkililerimizin sizleri yönlendirdiği şekilde evraklarınızı eksiksiz olarak hazırlayın ve ister şahsen ister kargo ile ofisimize ulaştırın.
  4. Belgeleriniz ofisimize ulaştığında doğruluklarını kontrol ederek sizleri bilgilendirmekteyiz. Yanlış ya da eksik bir evrakınız varsa tamamlamanız için sizlere yardımcı olmaktayız.
  5. Bulgaristan vize başvurunuzu usulüne uygun olarak en kısa sürede tamamlıyor ve süreç boyunca vize başvuru sorgulama işlemlerinizi de yaparak sonuçlandığında sizleri haberdar ediyoruz.

Bulgaristan C Vize Çıkış Süresi: Turistik, ticari, aile ziyaret ve transit vize çıkış süresi ortalama 10 iş günüdür. Ancak başvuruları değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisi konsolosluk biriminde olduğu için birimin yoğunluğuna göre bu süreler değişebilir.

Bulgaristan D Vİze Çıkış Süresi:  D vize/oturma izin başvuruları yaklaşık olarak 45 gün ile 60 gün arasında sonuçlanmaktadır. Ancak verilen sürelerin kesinlik taşımamaktadır.

Ankara’da Acil Bulgaristan vizesi danışmanlığı için Bulgaristan departman yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Bulgaristan Vize Merkezi

Adres:Cinnah Cad. Bükreş Sk. NO 19/8 Çankaya / ANKARA

Ankara Bulgaristan vizesi Telefon hattı : 0312 9963 05 34

Ankara Bulgaristan Büyükelçiliği Yetki Alanı

Akdeniz Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi, Güney Doğu Anadolu Bölgesi, Doğu Anadolu Bölgesi, Karadeniz Bölgesi

Bulgaristan Büyükelçiliği Ankara İletişim Bilgileri

Adres : Atatürk Bulvarı 124, Kavaklıdere, Ankara

Telefon: 0312 467 20 71 , 0 312 427 51 42

Faks: 0312 468 69 56 

Bulgaristan Ankara Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: www.mfa.bg

Bulgaristan Ankara Büyükelçiliği Çalışma saatleri :Pazartesi - Cuma / 08:30 - 17:30

Bulgaristan Ankara Büyükelçiliği Kabul Saatleri :Pazartesi - Cuma / 09:00 - 12:00

devamını oku

Adres

Cinnah Cad. Bükreş Sk. NO 19/8 Çankaya / ANKARA

Telefon/Faks

+90 312 963 05 34

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma: 8:30 - 18:00
Cumartesi: 10:00-14:00

Eposta

ankara@eagvs.com
Bizi Arayın