Konsolosluklar ve Büyükelçilik

  • Anasayfa
  • Vize
  • Konsolosluklar ve Büyükelçilik

Bulgaristan'a vize almak için Bulgaristan Konsolosluğu tarafından yetkilendirilen vize merkezi ile yapacağınız Bulgaristan vizesi başvurunuz daha hızlı ve eksiksiz bir şekilde tamamlanır.

AB üyesi olan Bulgaristan, belirlediği Bulgaristan vize acentaları ile belirlenmiş vize koşullarına uyan başvuruları hızlı bir şekilde değerlendirerek sonuçlandırmaktadır. Bulgaristan vize başvurularını yetkili vize merkezi ve vize acenteleri aracılığıyla kabul etmektedir. Bulgaristan hem kış sezonu hem de yaz sezonu içerisinde hemen hemen her mevsim karşıladığı turist sayısı bakımından oldukça ilgi görmektedir. Bulgaristan'a seyahat planlayan turistlerin Bulgaristan vizesi almak için gerekli olan evrakları doldurup, İstanbul’da yetkili Bulgaristan vizesi merkezi ile görüşerek bu evrakları eksiksiz bir şekilde ofis adreslerine ulaştırmaları yeterli olacaktır.

Tarihi ve kültür yoğunluğu açısından Türk adet ve geleneklerine oldukça yakın olan Bulgaristan görsel güzellikleriyle de gezginlerin ve seyyahların dikkatini her zaman çekmeyi başarmıştır. Son dönemlerde özellikle kış turizmine ağırlık vererek bu alanda gerçekleştirdiği yatırımları ile kayak turizmi başta olmak üzere kış sporu tutkunlarının da uğrak yeri haline gelmeyi başarmış olan Bulgaristan adeta yanı başımızda bir saklı hazine gibi durmaktadır.

Bulgaristan'a ziyaret gerçekleştirmek için bulgar vizesi ne zaman kalkacak sorusunun cevabını beklemek yanlış olur. Bulgaristan vize davetiyesi almak ise Bulgaristan Konsolosluğunun belirlediği Bulgar vize davetiyesi şartlarının yerine getirilmesi sonucunda gerçekleşebilir. Fakat bu alternatifi beklemek ise Bulgar vize ekşi yorumları gibi sonuçlar doğurabilir.

Bu sebeplerden dolayı Bulgaristan vize danışmanlığı alarak Bulgar vatandaşlarının tabi olduğu vize uygulamalarını daha net ve açık bir şekilde öğrenebilir, Bulgaristan ziyareti planlamalarınızı ertelemek zorunda kalmazsınız. Bulgaristan vize parası ve bulgar vize pasaport işlemleri ne kadar tutar soruları istenilen Bulgaristan vize türüne göre değişiklik gösterdiği için tam net ve kesin bir cevap verilemeyebilir. Fakat bu ve benzeri sorular yetkili vize merkezi ve bulgar vize işlemleri için profesyoneller çözümler üreten vize acentelerine sıkça sorulan sorular olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu soruların doğru ve en net cevaplarını bulmak, istenilen çözümlere ulaşmak için İstanbul’da ve Ankara’da olduğu gibi Bursa ve İzmir’de de şubeler açmış, ülkenin her yerinden Bulgar vizesi almak ve Bulgaristan'a vize çıkartmak için en kesin çözümler üreten vize merkezine ulaşmak gerekmektedir.

Bulgaristan seyahatiniz için vereceğiniz ilk ve en doğru karar kesinlikle Bulgar vize harçları sorusunu Bulgar vizesi çıkartmak konusunda deneyimli bir vize merkezine iletmek olacaktır. Aklınıza takılan ve Bulgar vizesi için neler gereklidir gibi cevapları en kısa sürede alacağınız bir yetkili vize acentesi size en doğru cevapları sunacaktır.

Yükleniyor...
Bizi Arayın