Bulgaristan'da Şirket Açmak

b. demirok 15/11/17, 19:54
Türkiye’de şirketi olan kişiler için Bulgaristan’da temsilcilik açma şartları? hangi evraklar gerekli acaba
Bulgaristan Vize

Bulgaristan’da temsilcilik açmak için tüm belgelerin noter huzurunda onaylanması gerekmektedir. Ayrıca valilikten apostilli kaşe ile onaylanması gerekmektedir. Bulgaristan’da açılacak temsilciliğe 8-10 kişiye kadar temsilci eklenebilmektedir.

Bulgaristan’da oturum izni alabilmeniz için temsilcilik ofisinizin adresi netleşmiş olmalıdır.

Herhangi bir Bulgaristan bankasında 5.000 Leva tutarında hesap açmanız gerekmektedir. Ayrıca yaşadığınız evin kira kontratını da sunmanız gerekecektir. Eğer kira kontratı yok ise bu bilgiyi lütfen vize yetkilimizle paylaşınız.

Evraklarınızı hazırlama, tasdik, kontrol süreçlerinde size destek olmaktayız, ancak başvurular konsolosluğa şahsen yapılmaktadır.

Bulgaristan’da temsilcilik açma yoluyla yapılan vize başvuru talebi ortalama 30 gün içerisinde neticelenmektedir.

Şirketinizin son yılının bilançosu apostilli belgesi sunulması gereken evraklar arasındadır.Temsilcilik açmada Bulgaristan’da seneden bir gün kalınması zorunluluğu bulunmaktadır.

Saygılarımızla,

Evrim

Mehmet Enes Yaycı 03/07/19, 11:40

Bulgaristan da şirket açmayı düşünüyorum ama Türkiye de çalışıyor gözükmüyor ve sigortalı değilim oraya şirket açıp ticaret yapmak istiyorum bunun için gidip gelebilmem için ne yapmam gerekiyor

Bulgaristan Vize

Merhaba, Bulgaristan’da hangi sektörde şirket kurmak istediğinizi, hangi şehirde şirket kurmak istediğinizi, yatırım miktarınızı bize iletirseniz şirket açmak gerekli şartlar konusunda daha net bilgi aktarabiliriz.

Saygılarımızla,

Evrim

Yüksel Tekin 03/07/19, 13:27

Bir Bulgaristanlı ve 2 Türk arkadaş Bulgaristan'da şirket kurmayı düşünüyoruz. Vize ve oturum almamız kolay oluyor mu ? 2-) Bulgaristan'a daha önceden 2 sefer vize aldım giriş çıkışlarımda herhangi bir sorunum yok Şirketin % 33 sahibi olarak vatandaşlık alma ihtimalim var mı?

Bulgaristan Vize

Merhaba, 5 yıl süreyle d vize alabilir, 5 yıl ülkede ikamet ederseniz süresiz oturum iznine başvurabilirsiniz. Bulgaristan şirket kurmak ve oturum izni için danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Başvurunuzu vize servisimiz aracılığıyla sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

Ali A. 03/07/19, 16:11

Bulgaristan'da kayıtlı adres ve banka hesabı dahil olacak şekilde şirket kurulum fiyatınızı paylaşabilirmisiniz ? Tşekkürler...

Hamza Okan Y. 03/07/19, 16:12

selam ben Bulgaristan da kurulu bır sirket te ortak oldum ortağımın d vızesı var benn d vızesıne başvuracağım ekrak listesındekı sigortali elaman olayını anlayamadım tam olarak

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Bizi Arayın