Bulgaristan Vize Türleri

N. güler 23/07/17, 15:08
Merhabalar, 2 yaşında kız çocuğum var. Geçen yıl turistik vize ile Bulgaristan'a çıkış yaptı. Anne Türk, baba Bulgaristan vatandaşı. Bulgaristan da evliliğimiz var. Kızıma yeniden vize çıkartmak istiyoruz. Hangi tip vize çıkartabiliriz.
Bulgaristan Vize

Merhaba,

Kızınıza uzun süreli Bulgaristan d vize çıkartabilirsiniz. +90 (212) 963 50 14 numaralı hattımızda merkez ofisimiz Bulgar departmanına bağlanabilir. Vize başvuru sonuçlanma süresi, başvuru evrakları ve ücret hakkında bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

Eylem Özdoğan 03/07/19, 09:42

Bulgaristan Vize için nereye başvuru yapacağız

Bulgaristan Vize

Bulgaristan vize başvurunuzu vize servisimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Turistik vize başvuruları ortalama 5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. +90 (212) 963 50 14 numaralı hattımızı arayarak vize başvuru süreci, gerekli evraklar ve vize ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Saygılar,

Evrim

Atiye M. 03/07/19, 14:40

Merhaba, eşim çifte vatandaş kendi ailemde Bulgaristan göçmeni ve çifte vatandaş. Kısa süre sonra gitmem gerektiği için vizeye başvuracağız. Hangi tip vize almamız gerekli ve 2 yaşında kızım var. Vize ücreti ne kadar olur babadan yararlanabilir miyiz ? Şimdiden teşekkürler...

Bulgaristan Vize

Merhaba, Türkiye’de doğan çocuğunuz için pasavan çıkartabilir. Kendiniz için multi girişli d vize başvurusu yapabilirsiniz. Eşiniz üzerinden gerekli koşulları sağladığınız takdirde daimi oturum izni alabilirsiniz. Anneniz veya babanız BG vatandaşı ise gerekli koşulları tamamladıktan sonra vatandaşlık başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için arayınız: +90 (212) 963 50 14

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Bizi Arayın