Bulgaristan Turistik Vize İçin Gerekli Evraklar

A. DOĞAN 11/06/17, 03:17
Merhabalar
Bu yaz sonunda 15 günlük trenle bir balkan rail turum olucak ve girişi ve çıkışı bulgaristandan yapmayı düşünüyorum vize konusunda herhangi bir problem yaşarmıyım konaklama için bi arkadaşımın evini göstermeyi düşünüyorum eğer orası olmazsa hotel rezervasyonlarını göstersem red yeme ihtimalim varmıdır teşekkür ederim.
Bulgaristan Vize

Merhaba,

Bulgaristan turistik vize için gerekli evraklar sayfamızdan evrak listesine ulaşabilirsiniz. Bulgaristan için hotel rezervasyonları internetten online olarak yapılmıyor. Onaylı konfirme belgesinin ibraz edilmesi gerekiyor. Arkadaşınızın evinde konaklayacaksanız arkadaşınız BG oturum izni veya kimlik fotokopisini de ekleyerek davet belgesi hazırlayabilir. Belgede adres bilgisinin bulunması gerekir.

Evraklarınızı eksiksiz ibraz ettiğiniz ve doğru beyanda bulunduğunuz takdirde Bulgaristan vize reddi verilmesi ihtimali düşüktür.

Saygılarımızla,

Evrim

Selma Dur 03/07/19, 14:13

Turistik amaçlı olarak ev ziyaretine gideceğim, 5 gün kalacağım. Buna göre vize ücreti nedir?

Bulgaristan Vize

Merhaba aile veya akraba ziyaretine gidecekseniz ve yakınınızın evinde konaklayacaksanız Bulgaristan ziyaret vizesi başvurusunda bulunabilirsiniz. Hotelde konaklayacaksanız hotel konfirme belgenizle birlikte turist vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Konaklayacağınız yere göre vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Bulgaristan aile ziyaret başvurunuzda tarafınıza yabancılar şube onaylı davet belgesi gönderilmesi gerekmektedir. BG vize başvurunuzu vize servisimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için; +90 (212) 963 50 14

Saygılarımızla,

Evrim

Gülşen Şentürk 03/07/19, 14:19

Bulgaristan a turistik gezi yapmak istiyorum. Orada tanıdıklarım var davetiye isteğinde de bulunabilirim otel rezervasyonluda olabilir ...evraklarımı size göndersem kaç günde vize alabiliriz vize harç ücreti ve vize hizmet ücretleri hakkında biligi alabilir miyim. 9 yaşında iki oğlumla gideceğim.

Teşekkürler

Bulgaristan Vize

Merhaba, Oğlunuz için ayrı, kendiniz için ayrı vize başvurusunda bulunmanız gerekecektir. 9 yaşındaki oğlunuz için babasının ve sizin onayladığınız noter onaylı muvafakatme belgesi çıkarttırmanız gerekecektir. Evraklarınızı vize servisimize ilettiğiniz tarihi takiben 5-7 iş günü içerisinde vizeniz çıkacaktır. Ayrıntılı bilgi için arayınız +90 (212) 963 50 14. Saygılarımızla,

Bulgaristan Vize

Anneniz veya babanız Bulgar vatandaşlığını koruyorsa siz de Bulgar vatandaşlığına başvuru yapabilirsiniz. Anneniz veya babanız için vatandaşlık tespit işlemi yaptırmanız gerekmektedir.

Saygılarımızla,

Seniha K. 03/07/19, 15:02

İzmir'de oturuyorum.Bulgaristan turistik vizesi almak istiyorum. Bulgaristan turistik vizesi için gerekli belgeler ve ücretini öğrenmek istiyorum.

Bulgaristan Vize

Merhaba Seniha Hn.

Bulgaristan turistik vize için gerekli belgeler'in listesini ilgili bağlantıya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Hotel konfirme belgesi ve seyahat sağlık sigortanız var ise vize ücreti 110 €'dur. Yok ise 130 €'dur. Belirtilen meblağa konsolosluk harcı, servis bedeli ve diğer tüm giderler dahildir.

Saygılarımızla,

Evrim

Hasan Ö. 03/07/19, 15:23

İzmirde ikamet ediyorum ve Bulgaristan turistlik vize için başvuru yapmak istiyorum. Pasaportumu yıpranma dolasıyla geçen hafta yeniledim eski pasaportumda birçok bulgaristana schengen ile giriş çıkışım bulunmkta fakat bu pasaportumu ilk kez kullanıcam vize sırasında gelmeme gerek var mı ve ücret nedir? Ek olarak gerekli evrak listesini alabilir miyim ?

Bulgaristan Vize

İzmir'de ikamet ediyorsanız şahsen gelmenize gerek kalmadan işlemlerinizi en kısa süre içerisinde İstanbul ofisimiz danışmanlığında tamamlayabilirsiniz. Bulgaristan Konsolosluk ofisi İzmir'de yoktur. Bulgar vizesi evrak listesi için ilgili bağlantıyı inceleyiniz. Evraklarınıza ek olarak eski pasaportunuzu da göndermenizi rica ederiz. Eski vizelerinizin fotokopilerini çekerek başvurunuzu tamamlayacağız. İrtibat numaramız: +90 (212) 963 50 14 Saygılarımızla, Evrim

Almas Nuriyeva 03/07/19, 16:19

Merhaba. Ben Azerbaycan vatandaşıyım. Eşim ise Türk vatandaşı. Bizim 2020 yıla kadar geçerli multi şengen Fransa vizesi var. Bu vize ile biz Balkanlar turu çerçivesinde Bulgarıstanı gezebilirmiyiz? Saygılarımla . İyi günler

Bulgaristan Vize

Merhaba, Çok girişli Fransa Schengen vizenizle Bulgaristan'a giriş yapabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

Hassan Takhsha 03/07/19, 16:30

Ben iranliyim , istanbula oturuyorum, ikametim var , ailem beraber arabayla Bulgaristan seyahet için gitmek istiyorm , lütfen bena yardım et ki ne evrak lazım ve nekadar zaman visa için lazımım, biz 3 kışıyız, ben ve benim hanım ve oğlum 12 yıl yaşında

Bulgaristan Vize

Merhaba, araç ile seyahatlerde uluslararası ehliyet ve yeşil sigortaya sahip olmalısınız. Belgeleri seyahatiniz süresince yanınızda bulundurmanızı öneririz. Bulgaristan turist vizesine başvuru yapabilirsiniz. Bulgaristan Turistik Vize Evrakları bağlantısından evrak listesini görüntüleyebilirsiniz. 18 yaş altındaki çocuklar için noter onaylı muvafakatname belgesi istenmektedir.

İkamet izniniz ile birlikte her aile üyesi için ayrı ayrı başvuru yapmanız gerekecektir. Dilerseniz ikametinize en yakın ofisimizden danışmanlık alabilirsiniz. 

Saygılar,

Evrim

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Bizi Arayın