Bulgaristan Öğrenci Vizesi

Z. DEMİR 01/10/18, 12:27
İYİ GÜNLER
BİR KONUDA YARDIM ALACAKTIM. BENİM KIZIM 4 YILDIR BULGARİSTAN'DA OKUMAKTA ANCAK 4 YILINI DOLDURDUĞU İÇİN TEKRAR YENİDEN ÖĞRENCİ VİZESİ ÇIKARTMAMIZ GEREKTİĞİNİ VE BU SEBEPLE BULGARİSTAN EĞİTİM BAKANLIĞINDAN YAZI GETİRMEMİZ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİLER. BULGARİSTAN EĞİTİM BAKANLIĞINA MÜRACAAT ETTİK FAKAT HENÜZ YAZIYI ALAMADIK

SÜREMİZ KISITLI VE YENİ DÖNEME KAYIT YENİLEME YAPABİLMEK ÇİN ACİL OLARAK ÖĞRENCİ VİZESİ İŞLEMLERİNİ BİTİRMEMİZ GEREKİYOR. KIZIMIN OKUMAKTA OLDUĞU SOFYA MEDİKAL ÜNİVERSİTESİNDEN ÖĞRENCİ BELGESİ ALIP APOSTİL TARZI BİR ONAYLAMA YAPTIRSAK İŞİMİZE YARAR MI? VEYA BU KONUDA BİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ. YENİ KAYIT DEĞİL 1 YIL HAZIRLIK (PLOVDİV) VE 3 YILDIR SOFYA MEDİCAL ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİSİ)

Bulgaristan Vize

Merhaba Zafer Bey,

Durumunuzun aciliyetini müşteri temsilcimize bildirerek şirketimiz aracılığıyla d vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Kızınızın mevcut durmunun detaylarını lütfen temsilcimize iletiniz. 

İrtibat numaramız: +90 (212) 963 50 14

Saygılarımızla,

Evrim

Deniz Dinçer 03/07/19, 15:50

Merhaba Ben D tipi ogrenci vizesi icin basvuruyorum. Sofya'da kirada oturuyorum. Kira kontratini ve noter onayini hazirladim ama ev sahibinden gelecek olan beyannameyi hazirlarken bu beyannameye dair hic bir ornek bulamadim. Ev sahibim hakli olarak tam olarak neyin belgesini hazirlamasi gerektigini sordu. Bu belgede nelerin yazili olmasi gerektigini lutfen soyler misiniz? Tesekkurler

Bulgaristan Vize

Sizin, evinde kalacağınızı, kira kontratının yapıldığını beyan eden taahhütname belgesi hazırlaması gerekir. Kira kontratı ile birlikte beyannameyi sunabilirsiniz. 

Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Bizi Arayın