Bulgaristan D Vize

N. Yılmaz 21/03/17, 11:32
Merhaba, sitenizde pasaport süresi uzatmak için ''Yeni uygulama çerçevesinde Bulgaristan Konsolosluğu'ndan randevu alabilmek için resmi sitelerinde yayınladıkları mail adresine aşağıda örneği olan zaevlenie yi doldurup evraklarınızı da beraberinde taratıp maille göndermeniz gerekmektedir.'' yazmakta. Fakat ben elektronik Zaevlenie formunu doldurduktan sonra UIN numarası ile randevu tarihini o an seçtim. Yani evrakları taratarak göndermedim. Bu randevu geçerli değil midir? Yardımınızı rica ederim, teşekkürler.
Bulgaristan Vize

Bulgaristan D vize randevu tarihini Bulgaristan Dışişleri Bakanlığı’nın sitesinden mi seçtiniz. Sitemizde yer alan bilgi başvurusunu firmamız ile yapanlar için geçerlidir. Randevunuz geçerlidir.

Saygılarımızla,

Evrim

Hafize Kahraman B. 03/07/19, 14:49

Merhaba, ben çift vatandaşım eşime d tipi vize aldığımızda istediğimiz zaman Bulgaristan a gidebilir miyiz? Ve Romanya ya gezmek icin gidebilir miyiz?

Bulgaristan Vize

Merhaba, Eşinize çok girişli d tipi vize alabilirsiniz. D vize başvurularınızda vize servisimizden destek alabilirsiniz. Bulgaristan C vize veya D vizeniz ile Romanya'ya seyahat edebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

Bülent T. 03/07/19, 15:33

Bulgar vantandaşlığı başvuru için" gitmeden önce başvurunuza ait Zayavlenie adı verilen bir form ve şahitlerin bilgilerini içeren deklaratsiyanın doldurulmuş olması gerekir." demişsiniz. Acaba bana bu deklaratsiyanın bir örneğini gönderebilir misiniz.

Bulgaristan Vize

Merhaba, Deklaratsiya taahhütname belgesidir. Kişisel bilgiler içeren belgeleri sitemizde paylaşmamaktayız. Dilerseniz deklaratsiya hakkında detaylı bilgiyi müşteri temsilcimizden alabilir, danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Evrim

Derya Ş. 03/07/19, 15:38

Merhaba, Babam için çok girişli D vizesi başvusunda bulunuldu, teslim tarihi için 02.10.2018 olacağı bilgisi verilmişti. Evraklarımın takibini nereden/ nasıl yapabilirim? Evraklarım Bursa'daki Konsolosluğa ne zaman ulaşır? Teşekkürler.

Bulgaristan Vize

Merhaba, Lütfen Bursa Bulgaristan Konsolosluğu ile iletişime geçiniz. Anlayışınız için teşekkürler.

Saygılarımızla,

Bulgaristan Vize

Eşim Bulgaristan vatandaşı. Eşim üzerinden D vizesi almak istiyorum. Hem Bulgar vatandaşı hem Türk vatandaşı kişinin imzalayıp Bulgar noterinden tasdik ettirmesi gereken evliliklerinin sahte olmadığına dair taahhütname için benim de Bulgaristana gitmem gerekiyor mu? Vekalet ile olur mu? Ücreti ne kadar?

Bulgaristan Vize

Taahhütname için sizin gitmeniz gerekmiyor. Bulgaristan vatandaşı ile evlilik ve d vize için Euroasia GVS'nin işlem ücreti 200€'dur. Tüm sürecin takibini yapmaktayız. Bilgi için ikametinize en yakın ofisimizi arayabilirsiniz. Saygılarımızla,

Evrim

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Bizi Arayın